Partnerstwo z National Geographic Learning Polska

Poszerzamy Horyzonty Naszej Edukacji Językowej!

Nasze unikalne zajęcia, rozwijające umiejętności językowe i przygotowujące do wyzwań XXI wieku, są już dostępne!
Dzięki partnerstwu z National Geographic Learning Polska mamy możliwość wprowadzenia fascynujących elementów związanych z różnorodnymi dziedzinami wiedzy i kulturą. To nie tylko nauka języka angielskiego, to podróż w głąb wiedzy, umiejętności i wartości, które są kluczowe w dzisiejszym świecie. Razem z nami możesz rozwinąć kompetencje XXI wieku oraz odkryć uniwersalne wartości, które kształtują charakter i postawę.Zapisy trwają, dlatego zachęcamy Cię do dołączenia do naszego programu już teraz!

Poznaj 10 powodów dlaczego warto skorzystać z tego programu

01

— Uniwersalny język

Język angielski używany jest aktualnie przez ponad 700 milionów ludzi, z czego jedynie 400 milionów uznaje go za swój pierwszy język, a drugie tyle aktywnie się go uczy. Co to oznacza? Już wkrótce angielski może stać się językiem, w którym nasi uczniowie będą się na co dzień komunikować — w pracy, podczas spotkań towarzyskich, rozwijania zainteresowań czy zdobywania nowych kompetencji. Dlatego, aby dzieci stawały się obywatelami świata i porozumiewały się w różnorodnych kulturowo środowiskach, w naszej szkole uczymy języka żywego, pochodzącego z różnych zakątków świata, o zmiennych akcentach

02

— Autentyczne materiały

Każda lekcja w naszej szkole to spotkanie z pięknymi zdjęciami, nagraniami video, artykułami i ciekawostkami ze świata kultury i przyrody. Wszystkie materiały, z których korzystamy, są współczesne, barwne i emocjonujące. Chcemy w ten sposób wzbudzić w uczniu zew przygody, poczucie estetyki, zainteresowanie światem i jego mieszkańcami, ale przede wszystkim miłość do języka, który otwiera drzwi do świata.
03

— Nowoczesne i skuteczne
metody pracy

Bazujemy na najnowszych odkryciach dydaktyki i neurodydaktyki, a dzięki projektom, aktywnościom komunikacyjnym, nowoczesnym technologiom i materiałom autentycznym, uczeń zdobywa wiedzę i uczy się wykorzystywać ją w praktyce. Dlatego odchodzimy od klasycznego wkuwania słówek na pamięć na rzecz komunikacji przepełnionej bogatym słownictwem, pozwalającej na większą odwagę i pewność siebie w kontaktach z rówieśnikami oraz lepsze wyniki na egzaminach i sprawdzianach.


04

— Kompleksowa wiedza o świecie

Na zajęciach językowych bazujących na kursach National Geographic Learning poznajemy świat. W naszej szkole odwracamy nacisk – uczymy o świecie w języku obcym „dotykając” różnych dziedzin – od przyrody, przez technologię, aż po literaturę i sztukę. Poszerzamy wiedzę i dyskutujemy o niej – po angielsku oczywiście! Wszystkie zagadnienia i tematy są dopasowane do wieku i możliwości uczniów, są ciekawe i unikalne

05

— Rozbudzanie ciekawości

„Chcę wiedzieć więcej!” — to zdanie często słychać w grupach pracujących z podręcznikami National Geographic Learning. Naszym celem jest kształtowanie obywateli świata XXI wieku — młodych ludzi, którzy lubią i potrafią zdobywać nowe informacje, chcą komunikować się swobodnie i bez kompleksów, a w przyszłości wykorzystają zdobyte umiejętności. Przyda im się do tego kreatywność i ciekawość, które wspieramy na każdym kroku.
06

— Współczesne kompetencje

Po latach intensywnego rozwoju technologicznego wiemy, że żadna maszyna nie zastąpi człowieka. Chcemy, by nasi uczniowie stawali się młodymi ludźmi doskonale przygotowanymi na wyzwania przyszłości, dlatego poza rozwojem językowym, stawiamy na pracę
w zróżnicowanych zespołach, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji czy krytycznego myślenia. Nie zapominamy też o umiejętności prezentowania własnego stanowiska i projektowania rozwiązań. Stawiamy naszym uczniom wyzwania i motywujemy ich do rozwoju, podsuwając im aktywizujące zadania w języku angielskim.

07

— Widoczne postępy w nauce języka

Naszym uczniom stawiamy ambitne, ale realistyczne cele. Widzimy, jak otwierają się na komunikację i ze swobodą dyskutują np. o sposobach na ocalenie oceanów przed zagładą. Coraz skuteczniej operują strukturami gramatycznymi i używają ich w różnorodnych kontekstach. My widzimy to w sali lekcyjnej, a wy dostrzeżecie w wynikach egzaminów oraz w błysku w oku waszego dziecka, gdy z pewnością siebie będzie używać angielskiego w różnych sytuacjach w codziennym życiu .

08

— Marka znana na całym świecie

Marka National Geographic Learning przywodzi na myśl najlepszą jakość, bezpieczeństwo, prestiż oraz… przygodę! To dzięki tej współpracy możemy zaproponować naszym uczniom najlepszy program i kontakt z fascynującymi zdjęciami i filmami ze świata.

09

— Kompetencje międzykulturowe

Podczas zajęć uczniowie poznają różne kultury — zrozumienie tego, jak cudownie różnorodny jest świat, pomaga nam budować postawy otwartości i akceptacji inności. Międzynarodowe projekty wspierają uczniów w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, dostrzeganiu różnic i rozumieniu sygnałów komunikacyjnych (np. mowy ciała).10

— Globalna świadomość

Na zajęciach rozmawiamy o różnorodnych procesach zachodzących na świecie, szukamy ich przyczyn i próbujemy projektować rozwiązania. Uczeń staje się nie tylko wielbicielem świata i jego różnorodności, ale też jego obrońcą i rzecznikiem. Od kryzysu klimatycznego i prawa do wyrażania siebie poprzez ubiór — zabieramy uczniów w podróż budującą świadomość i odpowiedzialność za świat, w którym żyjemy.