Izabela Marques Pisco, lektor

Nazywam się Izabela Marques Pisco. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego i od niedawna uczę w Anglostrefie. Swoją fascynującą przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam w dzieciństwie i od pierwszej chwili stał się on moją wielką pasją. Jestem zdania, że nauka języka musi być przede wszystkim przyjemnością i tak staram się prowadzić moje zajęcia. Uważam również, że uczenie się języka obcego powinno się opierać na ciągłej konwersacji, nawet jeśli początkowo popełniamy błędy. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż mieszkając przez 6 lat w Nowym Jorku posługiwałam się prawie wyłącznie językiem angielskimi i w międzyczasie stał się on swobodny i płynny, a wcześniejsze błędy przestały być problemem.

A prywatnie jestem żoną i mamą 6 letniego Rafaela. W domu, ze względu na pochodzenie męża, również posługuję się językiem angielskim. Okazało się to doskonałym pomysłem, gdyż nasz syn od urodzenia jest dwujęzyczny

Moją wielką pasją obok języka angielskiego jest również muzyka, szczególnie z lat 80-tych.
Jestem wielką fanką kultury amerykańskiej, ich stylu i podejścia do życia oraz kultowych filmów z lat 80-tych. Lubię ponadto książki psychologiczne oraz długie spacery i jazdę na rowerze z moją rodziną.

Serdecznie zapraszam do Anglostrefy!