Anglostrefa.eu

Espańol directo

Espańol directo

Espańol directo Metoda bezpośrednia do nauki języka hiszpańskiego Español Directo gwarantuje szybkie postępy w nauce poprzez bezpośredni kontakt lektora ze studentem. Lektor zadaje szereg pytań, na które student odpowiada pełnym zdaniem w ściśle określony sposób i niejako automatycznie wprowadza do podświadomości konkretne zasady i reguły stale poszerzając słownictwo. Student mówi po hiszpańsku od pierwszej lekcji. Słuchacz odpowiada na pytania zadane przez lektora, używając nowo poznanego słownictwa. Jest to metoda, w której słuchacz jest cały czas w kontakcie z językiem i kulturami hiszpańskojęzycznymi.

Español Directo to:

  • nowoczesne słownictwo i ciekawe pytania,
  • przystępna gramatyka,
  • praktyczne scenki i dialogi.

 

Gramatyka jest wyjaśniana w sposób stopniowy i przetłumaczona, biorąc pod uwagę sposób myślenia w języku ojczystym słuchacza, aby przyswoił wiedzę w jasnej i prostej formie. Ćwiczenia na końcu każdej lekcji są wykonywane dla utrwalenia materiału z poprzednich lekcji, motywując słuchacza do systematycznego wysiłku, aby lepiej zrozumieć zasady języka hiszpańskiego.

Dialogi nie tylko odzwierciedlają sytuacje, w których może znaleźć się słuchacz w bezpośrednim kontakcie z językiem hiszpańskim i kulturą hiszpańskojęzyczną, ale także przedstawiają użycie form gramatycznych i komunikacyjnych. Na płycie student może usłyszeć różne akcenty z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

facebook
instagram
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez AngloStrefa Szkoła J. Obcych (@anglostrefa_arleta_matysiak)