Anglostrefa.eu

Maria Kuna, lektor

Maria Kuna, lektor

Nazywam się Maria Kuna. Odkąd pamiętam towarzyszy mi uczucie, iż nauczycielstwo mam we krwi. Aktualnie kończę studia pedagogiczne na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.  W AngloStrefie pracuję nauczając metodą Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Direct Method. W szkole panuje niezwykła atmosfera, która pozwala - nam - lektorom oraz kursantom na rozwinięcie skrzydeł - to właśnie wpływa na fakt, że moja praca sprawia mi ogromną satysfakcję.

Kiedy uczę, staram się przede wszystkim inspirować swoich podopiecznych. Największą radość sprawia mi obserwowanie ich postępów, a najmilszą nagrodą za mój wysiłek jest ich uśmiech i entuzjazm. Moim głównym celem jest przede wszystkim ukazanie, iż poznawanie języka obcego nie jest tylko koniecznością - to inspirująca przygoda, która może przerodzić się w pasję (Na co sama jestem dowodem!). To pasja, która w dzisiejszych czasach jest kluczem do pełnego zrozumienia otaczającego nas świata.

W swojej codziennej pracy opieram się na indywidualnym podejściu do ucznia, co jest głównym postulatem nowoczesnego nauczania, którego jestem zwolenniczką. Każdy z uczniów ma odmienne predyspozycje - moim zadaniem jest dostosowanie aktywności do aktualnie panujących potrzeb.

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, wędrówek górskich oraz muzyki lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. Wolny czas najchętniej spędzam na łonie natury obcując z literaturą anglojęzyczną bądź jeżdżąc na rowerze.

Zapraszam!

facebook
instagram
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez AngloStrefa Szkoła J. Obcych (@anglostrefa_arleta_matysiak)