Anglostrefa.eu

Magdalena Sobala, lektor

Magdalena Sobala, lektor

 

Cześć!

Nazywam się Magdalena Sobala i jestem lektorką kursów Teddy Eddie i Savvy Ed w Szkole Językowej AngloStrefa. Choć moim pierwotnym kierunkiem studiów jest bułgarystyka, gdzie uczyłam się j. bułgarskiego i j. serbskiego (Filologia Południowosłowiańska ukończona na Uniwersytecie Łódzkim), to zamiłowanie do języka angielskiego i zapotrzebowanie na rynku pracy zaowocowało współpracą z Anglostrefą.

Podczas kursów Teddy Eddie udaje mi się wykorzystać zarówno wiedzę filologiczną, jak i przygotowanie pedagogiczne i dydaktyczne z Podyplomowych Studiów na UŁ- Nauczanie Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej i Przedszkolu. Praca z małymi dziećmi wymaga cierpliwości, zaangażowania i optymizmu. Staram się na zajęciach być zabawna, uprzejma, pomocna i uśmiechnięta, i do tego zachęcam też uczniów, bo wiem, że taka postawa pozytywnie wpływa na naukę języków obcych.

Prywatnie jestem mamą trójki chłopców- Seweryna, Aleksandra i Mikołaja, co pochłania wiele mojego czasu. Uwielbiam gotować, interesuje mnie kuchnia zero waste, a w wolnych chwilach staram się uzupełniać i pogłębiać wiedzę z nauk pedagogicznych i wiedzy o języku angielskim. Są to bowiem dziedziny, które wciąż szybko się rozwijają.

 

Do zobaczenia!

facebook
instagram
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez AngloStrefa Szkoła J. Obcych (@anglostrefa_arleta_matysiak)