Anglostrefa.eu

Marta Figura Wasielewska, lektor

Marta Figura Wasielewska, lektor

Zgodnie z tym, co głosi tytuł tej podstrony, mam na imię Marta i jestem lektorem w Anglostrefie od 2017 roku. Od 10 roku życia miałam sprecyzowane cele na przyszłość, a mianowicie zostanie nauczycielem języka angielskiego. Dotarłam do tego celu poprzez wsparcie rodziców, samodzielne uczenie się i ukończenie studiów na poziomie licencjatu na kierunku Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską.

W języku angielskim zawsze urzekał mnie jego ton, intonacja, ale również literatura anglojęzyczna, która jest jedną z moich pasji. Moją największą jednak pasją zawodową jest właśnie uczenie języka angielskiego. W nauczaniu kieruję się obserwacją i tym, co na dany moment jest kursantom potrzebne i zawsze staram się jak najlepiej dostosować do humorów, sytuacji, oraz ogólnego samopoczucia, które panuje w danym momencie w grupie (z reguły wychodzi to świetnie).

Wszyscy, którzy mieli ze mną styczność w Anglostrefie wiedzą, iż jestem wesołą i uśmiechniętą osobą , co potwierdzają śmiechy z sal, w których prowadzę zajęcia. Wychodzę z założenia, że jeśli atmosfera jest przyjemna, nauka języka po prostu “dzieje się” w trakcie.

Prywatnie jestem żoną i przede wszystkim mamą, co pochłania obecnie wiele mojej uwagi na codzień, spędza sen z oczu, ale za to jest najpiękniejszym doświadczeniem życiowym, jakie mnie spotkało. 

Zapraszam!

facebook
instagram
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez AngloStrefa Szkoła J. Obcych (@anglostrefa_arleta_matysiak)